NASZ ZESPÓŁ

Nasz zespół tworzą profesjonaliści z pasją i wieloletnim doświadczeniem zawodowym, którzy zawsze z życzliwością i starannością podchodzą do wykonywanych przez siebie usług, nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach branżowych, śledząc rynek beauty oraz najnowsze trendy.

Gosia

Fryzjer - stylista

Fryzjer - stylista z tytułem mistrzowskim oraz dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym. Specjalizuje się w strzyżeniu strzyżeniu męskim, damskim i dziecięcym. Expert L'oreal Professionnel w koloryzacji Majirel, Dia, Cool Cover,  INOA oraz zmianie formy Dulcia. Ukończone profesjonalne szkolenia z koloryzacji L’Oreal Professionnel oraz Dulcia Advanced potwierdzone certyfikatami Akademii L’Oreal.

Renia

Fryzjer - stylista

Fryzjer - stylista z dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym. Profesjonalistka i expert w strzyżeniu męskim oraz damskim. Specjalista L'oreal Professionnel w koloryzacji Majirel, Dia, Cool Cover,  INOA oraz zmianie formy DULCIA. ukończone profesjonalne szkolenia z koloryzacji L’Oreal Professionnel oraz Dulcia Advanced potwierdzone certyfikatami Akademii L’Oreal.

Karolina

Fryzjer - stylista

Fryzjer - stylista z dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym. Profesjonalistka w strzyżeniu damskim, męskim i dziecięcym. Specjalista L'oreal Professionnel w koloryzacji Majirel, Dia, Cool Cover,  INOA oraz zmianie formy DULCIA potwierdzone certyfikatami Akademii L’Oreal. Wybitne umiejętności w kreacji upięć ślubnych, wieczorowych i okazjonalnych. W swoim portfolio posiada liczne stylizacje fryzur i upięć do sesji fotograficznych i pokazów mody.

Basia

Kosmetyczka

Kosmetyczka z kilkunastoletnim doświadczeniem. Specjalista w zakresie profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych, relaksacyjnych, oczyszczających, masaży twarzy i ciała, a także zabiegów manicure i pedicure oraz laminacji rzęs Ellebana. Ukończone liczne szkolenia z pogranicza kosmetologii i medycyny estetycznej: Institut Esthederm, Mediderma by Sesderma, Ellebana. Jej wyjątkowe i indywidualne podejście do każdego klienta pozwala na łączenie zabiegów kosmetologicznych, relaksacyjnych oraz z zakresu kosmetyki upiększającej, dermoestetycznej i anti-aging.

Ewa

Recepcjonistka

Nasza recepcjonistka posiadająca wykształcenie kierunkowe i doświadczenie w dziedzinie kosmetologii, obecnie odbywająca staż zawodowy.

 

 

 

Dołącz do nas !

 

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Wyślij CV na adres m.salonurody@gmail.com

 

 

 

Poniedziałek - Piątek

od 8:00 do 20:00

Soboty

od 8:00 do 15:00

 

ul. Profesora Władysława Szafera 1/LU 6

31-543 Kraków

 

+48 12 311 29 54

83.com.pl strony internetowe