MANICURE

Manicure jest zabiegiem poprawiającym wygląd płytki paznokcia. Pierwszym etapem zabiegu jest dezynfekcja dłoni oraz skrócenie paznokci poprzez ich opiłowanie. Kolejnym etapem jest rozmiękczenie narastających na płytkę skórek podczas kąpieli wodnej dłoni oraz usunięcie ich za pomocą metalowych cążek ( w przypadku manicure klasycznego) lub drewnianego patyczka (manicure biologiczny). Końcowym etapem, w przypadku usługi skierowanej do Pań, jest pomalowanie paznokci lakierem (klasycznym/hybrydowym) a następnie nałożenie oliwki. Dla uzyskania lepszego i bardzo precyzyjnego efektu podczas wykonywania zabiegu używamy profesjonalnej frezarki i odpowiednio dobranych frezów.

 

W ofercie poza klasycznymi zabiegami manicure, posiadamy również zabieg regeneracyjny paznokci IBX, który ma na celu odbudować oraz wzmocnić płytkę paznokcia poprzez spajanie górnych warstw paznokcia zapobiegając ich rozdwajaniu i kruszeniu się.

 

Zapraszamy również do skorzystania z parafinowego zabiegu pielęgnacyjnego na dłonie, który zregeneruje oraz nawilży skórę dłoni pozostawiając ją miękką i aksamitnie gładką.

 

 

 Zapraszamy do rezerwacji terminów

 

REZERWACJA    CENNIK

 

 

 

REZERWACJA

Poniedziałek - Piątek

od 8:00 do 20:00

Soboty

od 8:00 do 15:00

 

ul. Profesora Władysława Szafera 1/LU 6

31-543 Kraków

 

+48 12 311 29 54

83.com.pl strony internetowe